Bardzo prosto!Jak to działa?

Wejście do każdego klubu może być nieco onieśmielające. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na Twoje potencjalne pytania i wątpliwości. Mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy!
CO ZABRAĆ?

Stawiamy na zdrowe przekąski i wodę, bo to czas drugiego, albo i trzeciego śniadania naszych dzieci, owoce, chrupki, domowe ciasteczka lub inne pożywne przegryzki. W plener przyda się kocyk. Zazwyczaj my ogarniamy ciepłe napoje, także kawy i herbaty starczy dla każdego.

CO TO?

Klub jest inicjatywą społeczną, która powstała w 2016 roku. Stworzona została przez rodziców i dla rodziców z małymi dziećmi, aby mogli się poznać, wspierać, rozmawiać oraz żeby dzieci miały okazję przebywać w gronie rówieśników.

GDZIE?

Naszym głównym miejscem spotkań jest klubowy lokal w budynku Cechu Rzemiosł Różnych w Myślenicach na ul. Ogrodowej 1a.
Lubimy też plenerki (las, rzeka, place zabaw), szczególnie kiedy świeci słońce.

JAK DZIAŁA?

Działalność klubu, a od 2019 roku stowarzyszenia koordynowana była przez 4 dziewczyny: Magdę, Karolę, Sylwię i Asię, później dołaczyła do nich Michalina oraz szereg niesamowitych specjalistów, razem z którymi wspieramy Was i Wasze rodziny najlepiej jak umiemy.

Wykonywana przez nas praca  polega na: organizowaniu spotkań, prowadzeniu profili w mediach społecznościowych, promocji działalności, pisaniu wniosków, które startują w konkursach grantowych,  realizacji projektów, zakupach inwestycyjnych i rozliczaniu wszystkich przedsięwzięć.
Robimy również pyszną kawę, na którą Was zapraszamy.

Na spotkania przychodzą rodzice których znamy, ale też tacy których nie znamy (ale tylko na pierwszym spotkaniu, bo potem to się już znamy :P) z Myślenic i z okolic. Przychodzą z wózkami, przyjeżdżają rowerami, samochodami… Jesteśmy otwarci na każdego, kto chce pogadać, poznać nas i innych.

DLACZEGO?

Uważamy, że dobrze się wspierać, przeżywać rodzicielstwo w grupie, dzielić doświadczeniem, zdobywać nową wiedzę, spotykać z innymi ludźmi w podobnej sytuacji życiowej, pić kawę w towarzystwie.

CZY COŚ MI GROZI?

Czasem przejedzenie, jeśli każda weźmie coś, a finalnie okaże się, że jest tego za dużo. Możesz się też stresować przed pierwszym spotkaniem, w końcu nikogo tam nie znasz i nie wiesz co to za ludzie, my też jak miałyśmy, rozumiemy. Nie obowiązują żadne zapisy, nie jesteście zobligowani do zostania jakiejkolwiek ilości czasu, możesz wyjść po 10 minutach. Poza tym spotkania są bezpłatne (chyba, że prowadzimy jakieś wcześniej zapowiedziane płatne warsztaty ze specjalistami). Dbamy o bezpieczeństwo swoje i dzieci, troszczymy się o siebie wzajemnie, jesteśmy życzliwi i pomocni. Również jesteśmy rodzicami, rozumiemy, że noc mogła być nieprzespana, a na wyjściu z domu pokłóciliście się z całym światem.

JAK SIĘ SKONTAKTOWAĆ?

Napisz do nas: klub.dylematy@gmail.com lub zadzwoń 504 869 511 (Magda).

Jesteśmy też na Facebook
https://www.facebook.com/DylematyKlubMamyiTaty,

na INSTAGRAM
https://www.instagram.com/klubdylematymamyitaty/

Szukajcie również grup zamkniętych na Facebook oraz Messenger, które ułatwiają komunikację pomiędzy klubowymi rodzicami.

Partnerzy:

Logo partnera Centrum Usług Społecznych
Logo partnera Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
myslenice LOGO
Logo partnera Myślenice PL
Logo partnera Senior plus
Logo partnera Inicjatywa Lokalna
Logo partnera Nadleśnictwo Myślenice
Logo partnera Działaj Lokalnie
Logo partnera Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
Logo partnera Polsko Amerykańska Fundacja Wolności
Logo partnera Małopolska
Kontakt do nas
Stowarzyszenie Klub Dylematy Mamy i Taty Ul. Ujejskiego 98a 32-400 Myślenice NIP: 681 207 64 85NR KONTA: 73 1090 2590 0000 0001 4280 8679
Budynek Cechu Rzemiosł Różnych ul. Ogrodowa 1a Myślenice
+ 48 504 869 511
Zostaw Kontakt
Podaj nam kontakt do siebie - odezwiemy się!

    https://klubdylematymamyitaty.pl/wp-content/uploads/2021/11/Belka-dolna-PDF2-1280x88.png
    https://klubdylematymamyitaty.pl/wp-content/uploads/2021/11/Belka-dolna-PDF.png